Klockor & Ur Armbandsur
1175272
LONGINES 18K guld, " 9 Grand Prix", 35 mm, manuell, år 1928
Longines 18k guld, " 9 grand prix", 35 mm, manuell, år 1928

Caliber 13,82. Serie nr 4995900.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Slutpris
16 004
1 496
1 655
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
11 sep 20:11
16 004 SEK
11 sep 20:08
15 504 SEK
11 sep 20:08
15 004 SEK
11 sep 20:08
15 000 SEK
11 sep 20:05
12 503 SEK