BARSKÅP, England, 1900-talets slut.

Skåp av idegran med dörrpar, invändigt med glashyllor och spegelglas, underliggande låda. Etikettmärkt. Manufactured by N. Norman Ltd. London. Bredd 66, djup 40, höjd 135,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 500 SEK