Konst Contemporary
1180422
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin, olja på pannå, signerad och daterad 1998.

LARS LERIN, olja på pannå, signerad och daterad 1998.

22 x 27 cm.

Obetydligt ytslitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
25 000
2 320
2 580
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
10 okt 0:57
25 000 SEK
8 okt 23:38
15 000 SEK