SKÅL samt BÄGARE, 2 st, sterling silver. KARL-AXEL KARLSSON, MEMA, samt HUGO STRÖMDAHL, 1950-80-tal.

Två med hamrad yta, en slät. Diameter 6-16 cm. Totalvikt 442 gram

En med bucklor. En graverad.

Utropspris
2 500 SEK