BESTICKSERVIS, stål, 97 delar, "Guldi", Nils-Johan, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
12 kaffeskedar, 12 cm.
12 bordsgafflar, 19 cm.
12 smörgåsknivar, 17 cm.
12 smörgåsgafflar, 15,5 cm.
11 efterrättsskedar, 14,5 cm.
12 bordsskedar, 19 cm.
12 bordsknivar, 20,5 cm.
12 mockaskedar, 10,5 cm.
1 slev, 18 cm.
1 spade, 25 cm.

Smörgåsknivar med rost. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK