HOWARD SMITH, figuriner, 3 st, keramik, ur serien Parvi, Arabia 1900-talets slut.
Blå fågel "Timo" höjd 23 cm Blå fågel "Lisa" höjd 16 cm Grön fågel "Paavo" höjd 16 cm
Obetydligt ytslitage.