MULLBERRY, "Bayswater", handväska.

Svart skinn med spänne och hänglås i mässing. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt Mulberry samt numrerad. Ca 35 x 26 x 16 cm.

Bruksskick.

Utropspris
5 000 SEK