Design Övrigt
1194890
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans-agne jakobsson, fotogenlampor 2 st markaryd 1900-talets senare del.

HANS-AGNE JAKOBSSON, fotogenlampor 2 st Markaryd 1900-talets senare del

Oljehus av mässing, kupa av glas, höjd ca 27-32 utan brännglas

Smärre slitage. Saknar ett brännglas

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK