Diverse Övrigt
119653

FAT, rostfritt stål, sign o dat Sigurd Persson -88.

Fat, rostfritt stål, sign o dat sigurd persson -88.

6/25. H 2,5. 29x29.

Bruksslitage, repor.

Utropspris
1 000 SEK