CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, Non-Violence Project Foundation skulptur numrerad 14/299
"Sound of the children of Mexico" i samarbete med Vazquez Sounds, polyresin numrerad undertill daterad 2014, längd 20 cm i originalkartong
Ny
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK