Konst Skulptur
1197834
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, Non-Violence Project Foundation skulptur numrerad 14/299
Carl fredrik reuterswÄrd, non-violence project foundation skulptur numrerad 14/299.

"Sound of the children of Mexico" i samarbete med Vazquez Sounds, polyresin numrerad undertill daterad 2014, längd 20 cm i originalkartong

Ny

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK