Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1200385
Pehr Gustaf von Heideken
(1781-1864)
Pehr gustaf von heideken, olja på duk, signerad g v h.

PEHR GUSTAF VON HEIDEKEN, olja på duk, signerad G v H.

Skepp i kvav vid klippig kust. 24 x 20,5 cm. Samtida ram.

Krackelerad, smärre färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
5 000 SEK