CAROUSCHKA STREIJFFERT, blandteknik och collage på kartong, signerad och daterad 98.
Utförd 1998. 284 x 180 x 7 cm inkl ram.
Ej examinerad ur ram. Förefaller att vara i gott skick. Veck m.m enligt konstnärens intention. repor och slitage, nagg, på plexi.