Barskåp fanerat med palisander. Jalusidörrar, hyll- och lådinredning. Invändigt klätt med spegelglas, frostat rutmönster. Belysning. Två utdragsskivor klädda med svart laminat. Bredd 120, djup 45, höjd 116 cm. Nyckel finns.
Ej funktionstestad belysning. Slitage. Smärre fläckar.