Design Möbler
1223613
BARSKÅP, A.B. Tidaholms Möbelfabrik, "art no 626", 1900-talets andra hälft.
BarskÅp, a.b. tidaholms möbelfabrik, "art no 626", 1900-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt. Dörrpar med bakomliggande barinredning, utdragbar avlastningsskiva. Två lådor under dörrpar. Invändigt belysning. Bredd 79. Djup 41. Höjd 122 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage och fläckar. Ej funktionstestad belysning.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK