Andrew Douglas & Stuart Douglas, fotografi signerad och numrerad 1/25 a tergo.
"Horse, Montana, 1989". Gelatinsilverfotografi, bildyta 45 x 35 cm. Poster från utställningen medföljer.
Exponera Gallery, Malmö.
Exponera Gallery, Malmö, 7 november - 31 december 1996.