Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Övrigt
1227352
ERIK TIDSTRAND, bordslampa, Nordiska kompaniet, 1930-tal.
Erik tidstrand, bordslampa, nordiska kompaniet, 1930-tal.

Bordslampa av mässing och grönlackerad plåt. Justerbar skärm. Höjd 20 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16
Proveniens

Rolf Walters Samling.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 1 timme
3 000
284
310
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
23 maj 19:37
3 000 SEK
23 maj 12:54
2 600 SEK
23 maj 7:19
2 200 SEK
22 maj 21:31
2 000 SEK