GARDINSTÅNG / KORNISCH, bladförgylld och GARDINHÅLLARE, ett par, brännförgyllda.

GARDINSTÅNG / KORNISCH 1800-talets andra hälft, längd 158 cm. GARDINHÅLLARE 1800-talets första hälft.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skador.

Utropspris
250 EUR