Design Möbler
1236456
SKÅP på benställning, i nationalromantisk stil, 1900-talets första hälft.
SkÅp på benställning, i nationalromantisk stil, 1900-talets första hälft.

Tvådelat med benställning av ek. Klädd med läder med dekorspikning. Bredd 67, djup 38, höjd 151 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK