1240429
LANTERNOR samt LYKTA, 5 delar, koppar, bland annat Rosengrens Bleckplåtslageri Malmö, 1900-talets första hälft.
Lanternor samt lykta, 5 delar, koppar, bland annat rosengrens bleckplåtslageri malmö,  1900-talets första hälft.

Stomme i koppar, mässing och glas. Höjd ca 17-40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK