VASER, två stycken, cloisonné, Japan, 1900-tal.

Polykromt bemålade. Med motiv av mytologiska djur. Höjd 23-31 cm.

Slitage. Skador..

Klubbat pris
650
58
61
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
30 aug 2020 19:45
650 SEK
30 aug 2020 18:54
600 SEK
30 aug 2020 18:54
550 SEK
30 aug 2020 18:48
500 SEK
28 aug 2020 2:09
400 SEK
22 aug 2020 19:27
300 SEK