STINA TIRÉN, olja på duk, ett par, dörröverstycken, efter Taraval, signerade a tergo.
Allegorier. Duk vardera 71 x 109 cm.
Smärre skrapmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK