Konst Modern svensk konst
1244208
Lasse Lindqvist
(Sverige, Född 1924)
Lasse lindqvist, blandteknik, signerad lasse lindqvist och daterad -75.

LASSE LINDQVIST, blandteknik, signerad Lasse Lindqvist och daterad -75.

Hockeyderby. Totala mått 50 x 126 cm.

Smärre slitage. Repor.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
3 000 SEK