Belysning Vägglampor
1248334
VÄGGAPPLIQUER. ett par, mässing och brons, Louis XVI-stil,1900-talets första hälft.
VÄggappliquer. ett par, mässing och brons, louis xvi-stil,1900-talets första hälft.

Två ljusarmar. Skaft med medaljong med bronsplakett med kvinna. Avslut med bandrosett. Höjd 53 cm. Bredd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Tidigare med elektricitet.

Placering: Vagn (Z1) Vid utlämningen bakom gardine
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
146
173
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
4 aug 19:25
1 500 SEK
4 aug 19:24
1 300 SEK
4 aug 19:23
1 200 SEK
4 aug 19:09
1 100 SEK
30 jul 21:45
600 SEK