1249797
LJUSSTAKAR, ett par, sengustaviansk stil, 1800-talets slut.
Ljusstakar, ett par, sengustaviansk stil, 1800-talets slut.

Mässing och marmor. Kolonnformade med urnformade pipor. Höjd 24 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR