GRAMMOFON, "Veni Vidi Vici", Soundbox, 1900-talets första hälft.

Fodral av behandlat trä. Tratt av bemålad plåt. Höjd ca 63, bredd ca 53 cm. Med skivor i protfölj.

Fungerar vid tillfälle. Vi garanterar inte funktionen. Slitage. Märken. Bucklor. Fläckar. Fanerbortfall.

Utropspris
3 000 SEK