1258304
Dennis Hollingsworth
(Spanien, Född 1956)
Dennis hollingsworth, olja på pannå, signerad och daterad 2016 a tergo.

DENNIS HOLLINGSWORTH, olja på pannå, signerad och daterad 2016 a tergo.

"If you beleive in the rule...". 46 x 38 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
10 000 SEK