Nils Landberg, glasservis, 51 delar, "Illusion", Orrefors Sandvik, formgiven 1957.
Bestående av: 12 rödvinsglas, höjd 20,5 cm. 15 vittvinsglas, 18,5 cm. 12 starkvinsglas, 16 cm (1 med nagg). 12 snapsglas, 15 cm.
Smärre slitage. 1 med nagg.