Tiffany & Co

(USA, Grundat 1837)
Tiffany & Co
(USA, Grundat 1837)

Tiffany & Co, ljusstakar, ett par, sterlingsilver.

Modell 16752. Höjd 13 cm. Vikt ca 400 g

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Senare gravyr. Den ena ljusmanschetten är itu (ena delen sitter fast i ljushållaren), den andra är hel men sitter fast.

Utropspris
4 000 SEK