Konst Skulptur
1274388

Okänd konstnär, skulptur, Häst, försilvrad metall, 1900-tal.

Okänd konstnär, skulptur, häst, försilvrad metall, 1900-tal.

Stämplad märkning. Längd 33 cm, höjd 30 cm.

Smärre slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
2 500 SEK