Randig velour, kromade cylinderformade ben lösa plymåer sitthöjd ca 35 cm, 260x100x60 cm
Bruksslitage. Smärre fläckar. Repor.
Modellen ritad 1970
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10