128217
BIBLIOTEKSBORD, barock, europa och troligen 1700-tal.
Biblioteksbord, barock, europa och troligen 1700-tal.

Valnöt, rektangulär skiva, sarg med två lådor av ek och skuren dekor, fyra svarvade ben med fotkryss. L 132, b 59, h 74.

Slitage, sprickor, renoverat med kompletteringar. En låda låst. Andra lådan med löst lås. Nyckel saknas.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK