OLLE BAERTLING, färgserigrafi signerad daterad och numrerad 1950-68 250/300.

"Effets cinétiques". Ur sviten: "The Angles of Open Form Infinite Space from Cinètisme to Open Form 1949 - 1968". Bladstorlek 19 x 27,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
6 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13