Konst Fotografi
1283249
Catharina Gotby
(Sverige, Född 1955)
Catharina gotby, arkivbeständig pigmentprint signerad, numrerad 86/100.

Catharina Gotby, Arkivbeständig pigmentprint signerad, numrerad 86/100

Double elvis edition. Bildstrl. 27 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK