Design Möbler
1300717

David Rowland, stolar 6 st. "40/4" USA 1900-talets senare del

David rowland, stolar 6 st. "40/4"  usa 1900-talets senare del.

Stomme av kromad metall, sits och rygg av lackerad metall, sitthöjd 44 cm, etikettmärkta

Bruksslitage. Repor. Bucklor. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2
Övrigt

Formgivna 1964.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 600
453
549
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 maj 14:08
4 600 SEK
3 maj 14:08
4 400 SEK
3 maj 13:48
4 200 SEK
3 maj 13:39
4 000 SEK