1304578

Bordslampa Kina 18/1900-tal

Bordslampa kina 18/1900-tal.
Bordslampa kina 18/1900-tal.
Bordslampa kina 18/1900-tal.
Bordslampa kina 18/1900-tal.

Polykrom dekor av adligt sällskap, vasens höjd 44,5, total höjd 73 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Lagning.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK