1304723

Laura Järnefelt

(Finland, 1904-1985)
Laura järnefelt, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

Laura Järnefelt, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

Grönskande landskap. 41,5 x 31 cm.

Skador. Pannån slagen/böjd.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T40

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
340
3 436
407
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (16 bud)
15 apr 17:35
340 EUR
15 apr 17:33
320 EUR
15 apr 17:33
320 EUR
15 apr 17:33
300 EUR
15 apr 17:30
280 EUR