Design Övrigt
1310346

Bordslampa, funkis, Metallwerke Schröder Lobenstein, Tyskland, 1930-tal.

Bordslampa, funkis, metallwerke schröder lobenstein, tyskland, 1930-tal.

Grönlackerad och förkromad plåt. Märkt Schröder Lobenstein. Höjd 42 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK