Design Möbler
1312051

Göran Malmvall, byrå Svensk Fur 1900-talets mitt/andra hälft.

Göran malmvall, byrå svensk fur 1900-talets mitt/andra hälft.

Furu, tre-lådig, 88x40x68 cm, senare bemålad, nyckel finns. Nyckel finns.

Slitage. Märken.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
8 000 SEK