Trädgårdsmöblemang, 7 delar, 1900-talets andra hälft.

Vitmålat trä med gula detaljer. Bord, längd 170 cm, bredd 120 cm, höjd 71 cm. Stol, bredd 45-56 cm, sitthöjd 43 cm, tot. höjd 97 cm.

Ställvis omfattande slitage. Ställvis omfattande färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK