Design Övrigt
1315382

Ernesto Gismondi

(Italien, Född 1931)
Ernesto gismondi, takarmatur, "sintesi", artemide, 1980-tal.

Ernesto Gismondi, takarmatur, "Sintesi", Artemide, 1980-tal.

Metall, delvis vitlackerad, ställbar ljuskälla. Höjd 23 cm.

Ej funktionstestad. Smärre ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L10

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 100
108
131
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
5 maj 11:16
1 100 SEK
5 maj 11:14
1 000 SEK
5 maj 11:14
900 SEK
5 maj 11:13
800 SEK
5 maj 11:11
700 SEK