Belysning Golvlampor
1316304

Golvlampa och taklampa Ateljé Lyktan, "Anna", 1900-talets andra hälft

Golvlampa och taklampa ateljé lyktan, "anna", 1900-talets andra hälft.

Golvlampa stomme mässing, höjd ca 135 cm, taklampa krom diameter ca 52 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H6
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK