Fanerat med mahogny. Svängda hörn. Hyll- och lådinredning. Brickmärkt. Längd 193, djup 46, höjd 107 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Senare målning. En nyckelskylt skadad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10