Konst Fotografi
1318200

Annika von Hausswolff

(Sverige, Född 1967)
Annika von hausswolff, fotografi signerat och daterat a tergo.

Annika von Hausswolff, fotografi signerat och daterat a tergo

“Sad Memories of Pink”, 2002. Upplaga 400, framtagna av Den Danske Radeerforening. Digital C-print på Kodak papper, signerad och daterad a tergo. 70×28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Klubbat pris
5 400
530
631
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
10 jun 18:11
5 400 SEK
10 jun 18:11
5 200 SEK
10 jun 18:11
5 000 SEK
10 jun 18:11
5 000 SEK
10 jun 17:18
4 800 SEK