Lite sekretär fanerad med mahogny. Utdragbar kläd skrivskiva. Inredning med lådor. Mässingsbeslag. Sarg med genombruten dekor. Bredd 58, djup 45, höjd 108 cm. Nyckel finns.
Fanerskador. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.