Konst Contemporary
1321899

Mauritz Karström

(Sverige, 1962-2005)
Mauritz karström, mauritz karström, färgkrita, signerad och daterad -01, samt bok över konstnärens verk.

Mauritz Karström, Mauritz Karström, färgkrita, signerad och daterad -01, samt bok över konstnärens verk.

Stockrosor och hjärtan. I. 57 x 41 cm. Boken Mauritz Karström - Målningar, medföljer.

Ej examinerad ur ram.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK