Stomme av betsad bok. Lösa dynor med lös ylleklädsel. Remmar av läder. Etikettmärkt. Sitthöjd 38, höjd 88 cm.
Slitage. Märken. Enstaka skador på remmarna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10