Adolf Babel, Bestickuppsättning, 55 delar, "Kievari", Hackman Finland 1970-tal.
15 gafflar, 20 cm. 13 knivar, 20 cm. 9 matskedar, 19,5. 7 köttknivar, 22 cm. 6 förrättsgafflar, 17 cm. 5 dessertskedar, 20,5 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10