Målat skåp. Rakt krön. Överdel med två skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Nederdel med en skåpsdörr med bakomliggande hyllinredning. Bredd 109.5, djup 51, höjd 209.5 cm.
Senare målning. Renoverad. Slitage. Smärre skador. Kompletterad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.