Fanerat med teak. Ben och detaljer av ek. Två uppfällbara slag. Låda med fackinredning. Utdragbar korg av rotting. På trissor. Brännmärkt. Längd 64-120, bredd 60, höjd 60 cm.
Slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.