1341179

Henri Roger-Durand

(Frankrike, 1926-1999)
Henri roger-durand, olja på pannå, signerad och daterad 1974.

Henri Roger-Durand, olja på pannå, signerad och daterad 1974.

Geometrisk komposition. 45 x 45 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
4 000 SEK